Bestuur

 

Algemeen

info@doing.nl | 079 360 5798

(Alleen tijdens sport-tijden)

Voorzitter

Joop Ooms | voorzitter@doing.nl |

06 4207 9284

 

Secretaris

Gerard Maas | secretaris@doing.nl |

06 1382 3265

 

Penningmeester

Lars Willems  | penningmeester@doing.nl

06-2264 1938

 

Tafeltennis / Para-tafeltennis / Externe toernooien Hans Vogelaar | hans.vogelaar@doing.nl |

079 341 1633 | 06 5357 1307

 

Bestuurslid

Christiaan Sanou| christiaan.sanou@doing.nl |

06-237 212 72

 

Arjann Nieuwlaat | arjan.nieuwlaat@doing.nl |

06-294 081 95

 

Bestuurslid / Webmaster / PR  / communicatie

Vacant

 

Bestuurslid / Kantinebeheer

Vacant

 

Bestuurslid Materiaalvoorziening en inkoop

Vacant

 

 

 

Secretariaat

 

EHBO

Ingrid Wagner

EHBO@doing.nl | 06-14060103

 

Wedstrijdsecretaris Tafeltennis

Junioren & Senioren / Para-tafeltennis

Hans Vogelaar

hans.vogelaar@doing.nl |

06 53571307 | 079 3411633 | 079 3293558 (werk)

 

H-Rolstoelhockeytrainer

Frank Maagdenberg |

h-rolstoelhockey@doing.nl |

079 361 8393

 

E-Rolstoelhockeycoördinator

Johan Boerman |

johan.boerman@doing.nl |

030-7519767

 

E-Rolstoelhockeytrainer

Toine Verdiesen

e-rolstoelhockeytrainer@doing.nl |

06-53581221

 

BHV

Tijdelijk niet beschikbaar.

 

Tafeltennistrainer

Joop Ooms |

voorzitter@doing.nl |

06 4207 9284

 

Tafeltennistrainer Junioren / Senioren

Gerard Maas |

secretaris@doing.nl |

06 1382 3265

 

Tafeltennistrainer Junioren / Senioren

Hans Vogelaar

hans.vogelaar@doing.nl |

06 53571307 | 079 3411633 | 079 329 3558

 

Tafeltennistrainer Junioren

Peter Nieuwstad |

peter.nieuwstad@doing.nl | 079 331 2417

 

Zwemmen

Ingrid Wagner |

zwemmen@doing.nl |

06-14060103